Termálne kúpalisko

Termálne kúpalisko Podhájska je pre verejnosť otvorené denne a určite si tu každý z vás nájde miestečko pre oddych a relax.

História termálneho kúpaliska sa začala písať v roku 1973, kedy sa vykonal prvý geotermálny vrt. V hĺbke 1900 metrov objavili horúci jódový prameň s teplotou 80 °C a výdatnosťou 50 litrov za sekundu. Voda sfarbená do hneda bola základom vybudovania termálneho kúpaliska, ako ho poznáme dnes.

Jeho brány denne prekročia stovky turistov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska aj Rakúska. Počas leta majú návštevníci k dispozícii deväť bazénov a tobogan. Novootvorené Wellness centrum Aquamarin pridal Termálnemu kúpalisku Podhájska na popularite.

Relaxačno-rekondičný komplex

Relaxačno-rekondičný komplex svojim návštevníkom poskytuje mnoho zaujímavých priestorov na rekreáciu. Sociálne a oddychové zariadenia ponúkajú možnosť oddychu ako v letnom, tak aj v zimnom období. Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogan. Súčasťou termálneho kúpaliska je aj novootvorené Wellness centrum Aquamarin.

Wellness centrum Aquamarin

Bazénový svet

Ak milujete kúpanie a vodné radovánky, prídete si tu na svoje. Čaká vás termálna voda s teplotou až do 39 °C. Deti sa vybláznia na šmýkačke či v detskom bazéne a vy si oddýchnete vo vírivke s vodostrekmi, hydromasážnymi tryskami, divokou riekou alebo jedinečným vodopádom.

Môžete sa tešiť na bio bazén, Kneippelov kúpeľ či slovenskú saunu v štýle slovenskej drevenice. Po saune zrelaxujete v oddychovej miestnosti alebo sa ochladíte studenou sprchou. Všetci návštevníci sa môžu osviežiť vo vodnom bare. Vychutnajte si drinky priamo z bazéna!

Celé prostredie bazénového sveta dopĺňa botanická záhrada. Poskytuje krásny pohľad na exotické rastliny, korytnačky i rybičky v sklenom akváriu, ktoré vidíte aj priamo zo šatne.

Vitálny svet

Vitálny svet v Podhájskej patrí medzi najmodernejšie wellness komplexy na Slovensku. Čaká vás tu množstvo relaxačných procedúr, vďaka ktorým načerpáte novú silu do života budete sršieť pozitívnou energiou.

Vitálny svet vám ponúka fínsku saunu, bio saunu a dve parné sauny. Oddýchnete si v tepidáriu a termálnu vodu si vychutnáte vo vodnom pekle, tropickom tuneli alebo morskom kúpeli. Ochladiť sa môžete pod ľadopádom, ktorý vám ponúkne prudké ochladenie organizmu a posilní váš imunitný systém a rozprúdi krvný obeh.