Ubytovanie

Od: Do:
Pre rezerváciu musíte zadať dátum odchodu a príchodu.
  Sme radi , že Vás môžeme privítať a predstaviť Vám ubytovanie “U KOLESA”. Sedliacky dom s jedinečnou dedinskou atmosférou  je situovaný v malebnej Podunajskej nížine v dedinke Podhájska, známej svojou jedinečnou liečivou termálnou vodou, zložením podobnou vode z Mŕtveho mora a kúpeľmi, ktoré po celý rok poskytujú možnosť príjemného a zdravého odpočinku.     Pozývame Vás do pohody vidieka v klasickom zreštaurovanom sedliackom dome , ktorého ubytovacia kapacita ponúka možnosť nikým nerušenej intimity v kruhu Vašich najbližších.     Popis zariadenia: 12-árový pozemok s bezpečným parkovaním priamo v objekte, vzdialený od termálneho kúpaliska cca 1000m a 500m od železničnej stanice, 100m obchodné stredisko a 100m reštaurácia. Každá izba má TV a vybavená s vlastnou kompletnou kuchyňou a kúpeľňou, vonkajší bazén, altánky, záhradné krby a posedenia v prírode .     Tento dom získal na medzinárodnej prehliadke vidieckej turistiky v roku 2009 v Nórsku prestížne čestné ocenenie za zachovanie pôvodnej architektúry a za praktické riešenie priestoru pre ubytovanie, oddych, rekreáciu a šport v súkromí.   Cena podľa veľkosti izieb je 8-8,50 € /osoba na noc. Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko bezplatne! Malé domáce zvieratká po dohode s majiteľom sú povolené.     Atrakcie:   Izba s krbom a pecou na spanie pre deti. Jazierko s mostíkom a tečúcim potokom. Máme Fitnes, požičiavame bicykle, máme knižnicu a veľa hračiek pre deti. U Nás pôsobí Netradičná numerologička a poradkyňa východnej filozofie - Ďáša, ktorej služby môžete využiť v oblasti zdravia, životného štýlu a osobného rastu.
Privát 130 sa nachádza v známej kúpeľnej obci Podhájska. Má výbornú polohu. Je vzdialený približne 400 metrov od termálneho kúpaliska. Hosťom ponúka ubytovanie v troch izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC. Nechýba ani kompletne zariadená spoločná kuchyňa a WiFi pripojenie na internet. Vo dvore je altánok s možnosťou opekania a grilovania.   Cena: 10€/osoba/noc Deti do 3 rokov bezplatne.
Ponúkame Vám príjemné, pekné ubytovanie 700 m od známeho termálneho kúpaliska. K dispozícii sú 3 izby celkom pre 8 osôb. okolo domu je pekná záhrada a trávnatý dvor, možnosť grilovania a posedenia v drevenom altánku, pre deti pieskovisko a hojdačka.   Ceny:  do 3 nocí 11 €/osoba/noc viac ako 3 noci 9,50 €/osoba/noc Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!
Ponúkame Vám ubytovanie v tichej dedinke Podhájska, v ktorej sa nachádza termálne kúpalisko s minerálnou vodou, ktorá bola objavená v r. 1973. Podhájska leží na juhu Slovenska nedaleko Šurian a Nových Zámkov. Voda termálneho kúpaliska sa svojím zložením vyrovná kvalite vody z Mŕtveho mora a je jedinecná svojho druhu v celej Európe.   Ponúkame ubytovanie v 7 izbách pre 17 osôb. V objekte je kuchyňa, kde si klienti môžu variť. V objekte sa nachádza aj bar. V letných mesiacoch môžete využiť záhradné posedenie v altánku, lehátka, bazén, možnosť grilovania a detské ihrisko - pieskovisko a futbalová brána. Reštaurácia na mieste.   Cena 10 €/osoba/noc deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo   Tešíme sa na Vašu návštevu.
Ponúkame Vám prvotriedne ubytovanie s celkovou kapacitou 20 lôžok. Nachádzame sa cca 850 m od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Ubytovacie zariadenie sa skladá zo 4x3-lôžkové a 2x4-lôžkové izby, 2x kuchyňa a 1x spoločenská veľká hala. Každá izba je vybavená vlastným WC s kúpeľňou, LDC televízorom ( možnosť sledovať 15 slovenských a českých programov.) Celý objekt je pokrytý internetovým signálom. Kuchyne sú vybavené s chladničkami, mikrovlnkami, sporákmi, elektrickou rúrou, riadami, hrncami, varnými kanvicami. Spoločenská miestnosť má veľké LCD Tv, biliardový stôl a krb. Naše ubytovanie Vám poskytne vysokú úroveň a komfort za priaznivé ceny. V objekte sa nachádza sauna. Parkovanie je priamo vo dvore. Možnosť grilovania a opekania. Ubytovanie je vhodné na usporiadanie menších osláv a firemných školení.   Cenník:  15 €/osoba/noc ( Pri pobyte od 3 nocí, vrátane kúpeľného poplatku) deti 3- 7 rokov             11 €/dieťa/noc deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne.   Domáce zvieratá za poplatok 5 €/týždeň
Poskytujeme celoročné ubytovanie.  V letnej sezóne /7. a 8. mesiac/ uprednostňujeme pobyty od soboty - do soboty, kratšie pobyty možné len po dohode s ubytovateľom !    Ponúkame ubytovanie v privátnom rekreačnom zariadení v obci Podhájska.   Termálne kúpalisko je vzdialené od ubytovania cca 900 m / 10 až 15 min pomalou chôdzou /. V blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, pohostinstvo, reštaurácie a letné kino.   V ponuke je aj možnosť stanovania.    K domu patrí veľká zatrávnená záhrada s možnosťou parkovania, večerného posedenia, grilovania a opekania, individuálnym relaxom a pod. Pre deti sú k dispozicii rôzne preliazačky a hojdačky. Apartmán a každá izba majú samostatný vchod a vlastné sociálne zariadenie.   Každá forma ubytovania je vybavená TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským kútikom.   Kapacita: 10 osôb.   Cena:  2-3 noci  16 €/osoba/noc           4 a viac nocí   14 €/osoba/noc  Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!   Domáce zvieratá povolené po dohode s majiteľom.  
Novo - zrekonštruovaný rodinný dom situovaný 300 m od termálneho kúpaliska  poskytuje možnosť stráviť dovolenku v pokojnom prírodnom prostredí. Ubytovanie ponúka samostatné sociálne zariadenie, kuchynský kút s príslušenstvom i možnosť posedenia v záhrade spojené s grilovaním. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. dvoj., trojlôžkové samostatné izby s príslušenstvami: malý kuchynský kút s príslušenstvom: - WC a kúpeľňa sú samostatné - televízor  - chladnička - rýchlovarná kanvica  - mikrovlnná rúra - spoločná - teplá voda - v zimných mesiacoch ústredné kúrenie - veľký zelený dvor s možnosťou posedenia - možnosť opekania a grilovania - detské ihrisko, pieskovisko - parkovanie priamo vo dvore - Wifi pripojenie na internet   Cena: 11,- €/osoba/noc Deti v spoločnej izbe s rodičmi: od 5- do 10 rokov 6,50 €/dieťa/noc Deti v spoločnej izbe s rodičmi: do 5 rokov 3,50 €/dieťa/noc   Môžete priniesť aj svôjho psíka - bezplatne!
Ubytovanie Podhajska penzión MERYJÁN s celoročným ubytovaním, kúsok od termálneho kúpaliska (500m). celková kapacita penziónu 30 pevných lôžok a 12 rozkladacia pohovka pre 2 osoby a 3 prísteľky ( celkove pre 57 osôb)   Vybavenosť bytovacej miestnosti: - kúpelňa (wc, sprcha, umyvadlo, sušič vlasov - požičanie bezplatne), - šatníková miestnosť, - televízor - satelit, - chladnička, - možnosť pripojenia na internet, - varná kanvica, - väčšina izieb má balkóny s posedení, - spoločná kuchyňa pre všetkých.   Penzión Meryján poskytuje nasledovné služby: - uzavreté parkovisko (bezplatne), - jedáleň (kongerová sála - kapacita pre 45 osôb) - bar - letná terasa, - fitness, - masáže, - v blízkosti tenisový kurt (5 €/hod.), - turistika, cykloturistika, - požičovňa bicyklov (5 €/deň), - biliard, bowling (Radava 2km) - stolný tenis (grátis) - postieľka pre deti (3 €/noc) - pre ubytovaných možnosť grilovania, zábavy (živá hudba) a športu.     Ceny: 1 - 2 noci 15 €/osoba/noc 3 a vic noci 13 €/osoba/noc prísteľka 10 € /osoba/noc Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne.   Pri prenocovaní 5 a viac nocí - tenisový kurt 1 hod. grátis.                                                   - 1 masáž grátis
Apartmánový dom v centre Podhájskej.  Vzdialenosť od termálneho kúpaliska je 10 min. V blízkosti je železničná i vlaková stanica. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchyňa plne vybavená, WC sprcha, TV i z českými stanicami. Možnosť grilovania. Parkovanie v blízkosti apartmánu. Cenník:  12 €/osoba/noc Deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na lôžko. AKCIA: týždenný pobyt (7 noci) 10 €/osoba/noc
Penzión sa nachádza v katastri obce Podhájska na juhu Slovenska. V obci je vybudované termálne kúpalisko s vodou, ktorá má zloženie ako Mŕtve more a širokospektrálne liečievé účinky. Ubytovanie ponúkame v 1 - 5 lôžkových apartmánoch, ku každej izbe patrí vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút so zariadením a chladnička.   STRAVOVANIE: Objednáva sa pri objednávaní pobytu,  platí sa na mieste v EUR 5,0,- EUR        / raňajky  -  švédske stoly 6,0,- EUR        / večera  -  výber z 2 jedál   Možnosť posedenia na terasách alebo v altánku, vonku je k dispozícii vybavenie na grilovanie. Možnosť hrať sa stolný tenis a môžete si zapožičať bicykel a lehátka. Pre deti ihrisko, detský kútik, trampolína.   Cenník: dospelí 16€/osoba/noc  deti od 3 do 15 rokov 12 €/dieťa/noc deti do 3 rokov bezplatne! Domáce zvieratá za poplatok 5 €/ noc