Privát

Od: Do:
Pre rezerváciu musíte zadať dátum odchodu a príchodu.
  Sme radi , že Vás môžeme privítať a predstaviť Vám ubytovanie “U KOLESA”. Sedliacky dom s jedinečnou dedinskou atmosférou  je situovaný v malebnej Podunajskej nížine v dedinke Podhájska, známej svojou jedinečnou liečivou termálnou vodou, zložením podobnou vode z Mŕtveho mora a kúpeľmi, ktoré po celý rok poskytujú možnosť príjemného a zdravého odpočinku.     Pozývame Vás do pohody vidieka v klasickom zreštaurovanom sedliackom dome , ktorého ubytovacia kapacita ponúka možnosť nikým nerušenej intimity v kruhu Vašich najbližších.     Popis zariadenia: 12-árový pozemok s bezpečným parkovaním priamo v objekte, vzdialený od termálneho kúpaliska cca 1000m a 500m od železničnej stanice, 100m obchodné stredisko a 100m reštaurácia. Každá izba má TV a vybavená s vlastnou kompletnou kuchyňou a kúpeľňou, vonkajší bazén, altánky, záhradné krby a posedenia v prírode .     Tento dom získal na medzinárodnej prehliadke vidieckej turistiky v roku 2009 v Nórsku prestížne čestné ocenenie za zachovanie pôvodnej architektúry a za praktické riešenie priestoru pre ubytovanie, oddych, rekreáciu a šport v súkromí.   Cena podľa veľkosti izieb je 8-8,50 € /osoba na noc. Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko bezplatne! Malé domáce zvieratká po dohode s majiteľom sú povolené.     Atrakcie:   Izba s krbom a pecou na spanie pre deti. Jazierko s mostíkom a tečúcim potokom. Máme Fitnes, požičiavame bicykle, máme knižnicu a veľa hračiek pre deti. U Nás pôsobí Netradičná numerologička a poradkyňa východnej filozofie - Ďáša, ktorej služby môžete využiť v oblasti zdravia, životného štýlu a osobného rastu.
Privát 130 sa nachádza v známej kúpeľnej obci Podhájska. Má výbornú polohu. Je vzdialený približne 400 metrov od termálneho kúpaliska. Hosťom ponúka ubytovanie v troch izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC. Nechýba ani kompletne zariadená spoločná kuchyňa a WiFi pripojenie na internet. Vo dvore je altánok s možnosťou opekania a grilovania.   Cena: 10€/osoba/noc Deti do 3 rokov bezplatne.
Ponúkame Vám príjemné, pekné ubytovanie 700 m od známeho termálneho kúpaliska. K dispozícii sú 3 izby celkom pre 8 osôb. okolo domu je pekná záhrada a trávnatý dvor, možnosť grilovania a posedenia v drevenom altánku, pre deti pieskovisko a hojdačka.   Ceny:  do 3 nocí 11 €/osoba/noc viac ako 3 noci 9,50 €/osoba/noc Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!
Ponúkame Vám ubytovanie v tichej dedinke Podhájska, v ktorej sa nachádza termálne kúpalisko s minerálnou vodou, ktorá bola objavená v r. 1973. Podhájska leží na juhu Slovenska nedaleko Šurian a Nových Zámkov. Voda termálneho kúpaliska sa svojím zložením vyrovná kvalite vody z Mŕtveho mora a je jedinecná svojho druhu v celej Európe.   Ponúkame ubytovanie v 7 izbách pre 17 osôb. V objekte je kuchyňa, kde si klienti môžu variť. V objekte sa nachádza aj bar. V letných mesiacoch môžete využiť záhradné posedenie v altánku, lehátka, bazén, možnosť grilovania a detské ihrisko - pieskovisko a futbalová brána. Reštaurácia na mieste.   Cena 10 €/osoba/noc deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo   Tešíme sa na Vašu návštevu.
Poskytujeme celoročné ubytovanie.  V letnej sezóne /7. a 8. mesiac/ uprednostňujeme pobyty od soboty - do soboty, kratšie pobyty možné len po dohode s ubytovateľom !    Ponúkame ubytovanie v privátnom rekreačnom zariadení v obci Podhájska.   Termálne kúpalisko je vzdialené od ubytovania cca 900 m / 10 až 15 min pomalou chôdzou /. V blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, pohostinstvo, reštaurácie a letné kino.   V ponuke je aj možnosť stanovania.    K domu patrí veľká zatrávnená záhrada s možnosťou parkovania, večerného posedenia, grilovania a opekania, individuálnym relaxom a pod. Pre deti sú k dispozicii rôzne preliazačky a hojdačky. Apartmán a každá izba majú samostatný vchod a vlastné sociálne zariadenie.   Každá forma ubytovania je vybavená TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským kútikom.   Kapacita: 10 osôb.   Cena:  2-3 noci  16 €/osoba/noc           4 a viac nocí   14 €/osoba/noc  Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!   Domáce zvieratá povolené po dohode s majiteľom.